Klasyka bieli

piątek, 24 maja 2013

Filmy-filmy-filmy

wtorek, 21 maja 2013


Hej!
Dawno nie pisałam o moich sobotnich sesjach filmowych. Chyba 2 tygodnie nic o nich nie wspomniałam. Trzeba to nadrobić. W sumie obejrzałam 4 filmy, z czego jeden już widziany kiedyś, ale miałam wyjątkową ochotę zobaczyć go po raz drugi.

Czarny - czerwony

poniedziałek, 20 maja 2013

Uśmiechnij się !!! :)

wtorek, 7 maja 2013

Bransoletki - Missiu

niedziela, 5 maja 2013