W KOŃCU CIEPŁO :)
Nareszcie ciepło...oby już tera tylko takie dni były-ciepłe i bezchmurne :) Deszcz może padać, ale w nocy ;d
A to mój styl na owe dni z wykorzystaniem koronkowej mgiełki:) Uwielbiam ją...
Nareszcie ciepło...oby już tera tylko takie dni były-ciepłe i bezchmurne :) Deszcz może padać, ale w nocy ;d
A to mój styl na owe dni z wykorzystaniem koronkowej mgiełki:) Uwielbiam ją...



