Koronkowa mgiełka

środa, 17 lipca 2013
W KOŃCU CIEPŁO :)

Nareszcie ciepło...oby już tera tylko takie dni były-ciepłe i bezchmurne :) Deszcz może padać, ale w nocy ;d
A to mój styl na owe dni z wykorzystaniem koronkowej mgiełki:) Uwielbiam ją...





Nowe projekty - New designs

czwartek, 11 lipca 2013

Fryzury - Hairstyles

wtorek, 9 lipca 2013

Żory - Be Fashion

niedziela, 7 lipca 2013

Elegancko

czwartek, 4 lipca 2013

Pożeracz filmowy

poniedziałek, 1 lipca 2013